Lodowa królowa - naszyjnik

Niezwykle pomysłowy i wszechstronny naszyjnik wykonany z różnorodnych koralików ze szkła czystego, mrożonego i cracle (spękanego wewnątrz), szlifowanych koralików, różnokształtnych kryształków itp. Zostały one wyplecione na białym sznurku jubilerskim, w ten sposób, że tworzą ciekawy wzór przypominający falę (fot.12).

Naszyjnik ma formę pojedynczego baaaardzo długiego sznura (167 cm! zobacz fot. 10), który z jednej strony ma ozdobny zwisający element zakończony dużą, efektowną, szlifowaną kulą (fot. 9), z drugiej pomysłowe zapięcie (fot. 6). Jest ono skonstruowane z pętli o regulowanej wielkości, która zaciskana jest przez przesuwający się kryształek, dzięki temu naszyjnik można zapiąć w dowolnym miejscu, co pozwala na wiele różnych sposobów noszenia.

Niektóre z nich przedstawiają fotografie.

Fot. 1: pojedyńczo przewinięty wokół szyji z długą częścią zwisającą do pasa, zakończoną elementem ozdobnym.

Fot. 2 i 8: przewinięty dwa razy, zapięty tuż za drugim dużym kryształem.

Fot. 3 i 4: owinięty ciasno wokół szyi niczym obróżka z elementem ozdobnym umieszczonym na plecach - baaardzo trendy na wielkie wyjście z dekoltem na plecach :).

Fot.5 i 7: zapięty z tyłu tylko na ostatnim dużym koralu, rozłożony równomiernie w trzy sznury.

Ciekawym pomysłem, jest również noszenie go jako pasek, ze swobodnie zwisającą częścią dekoracyjną.

Wymyśl własne aranżacje! W ten sposób masz kilka różnych, efektownych dodatków w jednym!

Polecam zakupienie całego kompletu "Lodowa Królowa" czyli naszyjnika, kolczyków i bransolety.

Materiały: czeskie koraliki z szlifowanego szkła, elementy szklane, szkło crackle, sznurek jubilerski


Sprzedany
Smoczy skarb - galeria biżuterii autorskiej: srebrne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, wisiorki, komplety, pleciona biżuteria srebrna, biżuteria hand made, kryształy Swarovskiego (Swarovski), srebro, kamienie półszlachetne, turkus, hematyt, agat, ametyst, onyks, czeskie szlifowane szkło, koraliki szklane, szkło weneckie. Biżuteria ręcznie robiona, unikatowa, rękodzieło, oryginalna biżuteria na prezent, biżuteria artystyczna, autorska. Twórca – Joanna Brol.