Gorrrąca jak papryczka Chili!

Zabawny, nietuzinkowy komplecik wykonany z szklanych zawieszek w kształcie papryczek Chili wytworzonych techniką lampwork. Każdty taki element jest wykonany ręcznie z roztopionego szkła i jest niepowtarzalny. Na komplecik składa się naszyjnik z wiązką papryczek i bransoletka typu "charm". Elementy metalowe są posrebrzane i zostały wykonane ze stopu niealergizującego.

Długość naszyjnika: 44 cm. Długość bransoletki 19 cm. Wielkość pojedyńczej papryczki od 1,5 do 1,8 cm. Zarówno bransoletka jak i naszyjnik mogą zostać na życzenie dopasowane (skrócone lub wydłużone w zakresie 5 cm) gratis. Proszę o informację w uwagach do zamówienia.

Gorąco polecam również zakupienie kolczyków z tym motywem oraz dodatowych charmów.

Materiały: elementy posrebrzane, szkło "lampwork"

Dostępna ilość sztuk: 1


Smoczy skarb - galeria biżuterii autorskiej: srebrne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, wisiorki, komplety, pleciona biżuteria srebrna, biżuteria hand made, kryształy Swarovskiego (Swarovski), srebro, kamienie półszlachetne, turkus, hematyt, agat, ametyst, onyks, czeskie szlifowane szkło, koraliki szklane, szkło weneckie. Biżuteria ręcznie robiona, unikatowa, rękodzieło, oryginalna biżuteria na prezent, biżuteria artystyczna, autorska. Twórca – Joanna Brol.