Klejnot Haremu 2

Orientalny w charakterze komplet wykonany z postarzanej miedzi, jego podstawą jest ciekawy łańcuszek z połączonych dużych i małych serc. Bransoleta typu „charm” posiada przywieszki z szklanych serduszek: większe są jaśniejsze z czerwonymi smugami, mniejsze w odcieniach wiśniowej czerwieni. W centralnym punkcie bransolety dłuższy łańcuszek z dwoma serduszkami. Ta część ma za zadanie zwisać swobodnie na dłoń, kołysząc się i uderzając o inne elementy, wydawać delikatny dźwięk, przyciągający uwagę. Co odważniejszym Paniom polecam założenie na kostkę, zwłaszcza na plażę lub... do sypialni! Dopasowane kolczyki mają ciekawy element nawiązujący to bransoletki – mały „charm” wewnątrz dużego serca.

Długość bransolety wraz z zapięciem 19 cm, Na życzenie mogę skrócić lub wydłużyć do żądanego wymiaru (skok 0,5cm). Długość kolczyka wraz z biglem 6,3 cm. Do otwartych bigli dodaję dla bezpieczeństwa silikonowe zatyczki. Na życzenie mogę wymienić miedziany bigiel na srebrny – otwarty lub zamknięty (jeśli ktoś jest uczulony).

Materiały: czeskie koraliki z szlifowanego szkła, elementy szklane, miedź, szlifowane kryształy "bicone"

Dostępna ilość sztuk: 1


Smoczy skarb - galeria biżuterii autorskiej: srebrne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, wisiorki, komplety, pleciona biżuteria srebrna, biżuteria hand made, kryształy Swarovskiego (Swarovski), srebro, kamienie półszlachetne, turkus, hematyt, agat, ametyst, onyks, czeskie szlifowane szkło, koraliki szklane, szkło weneckie. Biżuteria ręcznie robiona, unikatowa, rękodzieło, oryginalna biżuteria na prezent, biżuteria artystyczna, autorska. Twórca – Joanna Brol.